Відгуки про Магазин Тему на 8 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 8 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Алексей
01.12.2025

Не то что ожидал

Купил электронику, наушники и powerbank. Наушники работают но звук так себе, басов почти нет. Повербанк вообще какой-то слабый, телефон толком не заряжает. За такие деньги конечно норм но ожыдал лучше
Недоліки:

Качество электроники плохое

Лариса
01.12.2025

Середньо і довго

Нічого особливого. Товар йде довго, якість так собі. Деякі речі хороші, деякі одразу в смітник. Лотерея якась виходить. Можливо ще спробую замовити щось але поки сумніваюсь
марія
30.11.2025

Рекомендую

Вчора отримала посилку, чекала десь тижні 2-3, але все прийшло цілим
Діана
27.11.2025

Ніколи більше

Зовсім не той колір і якість що на фото...повернути неможливо..викинути гроші на якесь барахло
аЛІНА
27.11.2025

Супер магазин

Дуже дешеві ціни, і хороша якість
Ольга
26.11.2025

Супер на 5

Замовили велику посилку, одяг та різні іграшки для дітей, все дійшло швидко
Переваги:

Дешево, але скільки це буде невідомо, тому замовляю

Надія
25.11.2025

Не змогла отримати

Не змогла отримати своє замовлення, посилка загубилась(( але кошти повернули, дякую
Микола
23.11.2025

Не працюють знижки

Чому знижки не застсовуються? Пише що безкоштовні товари, а в корзині вони з ціною,як це працює, чому знижки пропадають?
Гість
18.11.2025

не раджу а

Тричі замовляв на Темu дрібний інструмент і всілякі необхідні дрібнички для роботи. Дуже ретельно вперше дивився відгуки і вибирав. ЖОДНОГО РАЗУ з трьох не було такого, щоб залишився хоч трохи задоволений. Половина з замовленого - абсолютно нікчемний мотлох! Все, начебто, отримав як хотів, а в підсумку або менше за розміром виявляється чомусь, хоча давав правильний розмір, або не вистачає якогось елемента в наборі, хоча на зображенні повинна бути повна комплектація. Хімію ж, коли брав, то взагалі можна на смітник відразу викидати! Рідка ізоляційна стрічка фактично виявилася просто за щільністю як шматок затверділого і не липкого взагалі пластиліну, а рідина для усунення ризику на склі окулярів взагалі ніяк нічого не полірує. І такого повно - повно! Три замовлення і три повз. Зарікаюся взагалі більше ними користуватися! Я краще втричі переплачу, але отримаю мені потрібну річ, а не закос під цю річ аля-тему
Дмитро
16.11.2025

Синій воблер

Я замовляв собі синій воблер (це для риболовлі). Товар прийшов цілий, гарний не пошкоджений. Доставка була безкоштовна, чекав я не більше двох тижнів. Мені все дуже сподобалось!