Відгуки про Магазин Тему на 9 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 9 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Гість
15.11.2025

Удаляют негативные отзывы

Мой отзыв был размещён сразу же, как я связалась с поддержкой и мне пообещали вернуть только малую часть от потраченной суммы за бракованный товар. После размещенного отзыва с фото подтверждением, через пару часов его удалили. Написать повторно нет возможности. Связаться с тех поддержкой тоже теперь невозможно. Обман от и до.
Оксана Ткаченко
13.11.2025

Класний магазин, все ок

Замовила светр і шкарпетки, приїхало швидко, десь за тиждень два. Светр м'який, не линяє після прання.
Переваги:

Швидко доставляють, дешево, нормальна якість

Евгения
12.11.2025

Комарный ширпотреб

Такого ужасного ширпотреба в жизни не покупала. Качество просто жах. Не товар, а сплошной непотреб. Напрасно выкброшенные деньги. Никому не советую делать покупки.
Роман
11.11.2025

Хороший і вс

Взяв чохол для телефону, гарний, але колір темніший, ніж на фото
Переваги:

Зручно, дешево

Недоліки:

Колір не той прийшов

Сергій
10.11.2025

якість погана

китайське лайно 🤮
Андрій
07.11.2025

Задоволений, але не все ідеально

Купив навушники бездротові, звук норм, але зарядка тримається недовго.
Mykola
04.11.2025

Хороший магазин

Замовили одяг, через 2 тижні вже отримали, швидко та дешево
Переваги:

Швидко прийшло замовлненя

Alina
02.11.2025

Все чудово

Посилка прийшла дуже швидко,
Олег
02.11.2025

Не дають подарунки

Крутив все шо можна а подарунок так і не отримав
Олександр
01.11.2025

не роблять бонуси

Вчора зробив замовлення, але не додався бонус, вийшла повна ціна, чому так?