Відгуки про Магазин Тему на 7 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 7 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Костянтин
17.12.2025

Все супер рек

Годный магазин, всім раджу. Брав спортивний інвентар - гантелі, еспандери, коврик. Все ок, якість норм. Доставка правда довга була але економія велика виходить
Юлія
17.12.2025

Повне розчарування

Ужас просто! Заказала взуття, прийшло не то що на фото. Колір інший, матеріал дешевий, розмір не підходить. Писала в підтримку - відповідають шаблонами і нічого не вирішують. Гроші викинула на вітер, більше тут нічого не куплю!!!
Світлана
16.12.2025

Жахливо і більше не буду

Не раджу!! Замовила декор для кімнати, пришло все не те, колір інший, розмір інший.
Недоліки:

Обманюють

Саша
15.12.2025

Супер те що зотіла

Два тижні чекала ці навушники та інші речі які випадково замовила)) Дякую
Ігор
15.12.2025

Так собі як

Заказував інструменти для гаража. Шо сказати... За ціну норм, але качество не фонтан. Викрутки швидко зношуються, ключі тонкі. Для рідкого використання підійде, а якщо постійно працювать - краще купити щось краще
Переваги:

Дешево

Недоліки:

Якість так собі

Володимир
14.12.2025

Рекомендую вс

Беру вже 4й раз, завжди все ок. Останній раз брав автомобільні штуки - тримачі для телефона і ковріки. Якість норм, ціна топ. Доставка швидка була, тижні 2 чи 3
Андрей
12.12.2025

Средненько и

Купил кухонные принадлежности - ножи, доски, посуду. Качество среднее, ничего особенного. Один нож вообще тупой пришел, остальное более менее. Для дачи или на раз пойдет, а для постоянного использования лучше чтото получше купить
Недоліки:

Качество среднее

Наталія
11.12.2025

Непонятно з розмірами

Замовила плаття на свято, розмір вказала правильно але воно все одно маленьке вийшло. Матеріал норм, пошиття акуратне, але носити не можу бо не підходить(( Хочу вернути але не знаю чи вийде
Недоліки:

Розмірна сітка не відповідає

Марина
03.12.2025

Задоволена покупкою

Долго выбирала подарки для подруг, в ітозі взяла косметичні штучки і прикраси. Дівчата були в захваті) Один браслет трошки не такого кольору як на фото, але теж гарний. Доставка була безкоштовна що дуже приємно
Ольга
02.12.2025

Отримала але малий розмір

Отримала посилку, але розмір не підійшов, якийсь він маленький як для М 😀, хочу повернути назад