Відгуки про Магазин Тему на 6 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 6 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Олена
18.02.2026

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Ніколи більше, не заходьте на цей магазин, один розвод, якість гірше ніж в аврорі, а ціна вище, я вже краще на алі замовлю, хоч якість краще буде
Недоліки:

Якість 💩

Наталя павловна
16.02.2026

Жахливий магазин

Це якій ся жах товар це просто скло з повагою штамповкою .Коли пишеш до служби.Постійно вибачаються але проблему не вирішують.Хто хоче подарувати китайцям гроші та отримати ганджирку вам сюди.Та ще й нерви потопають.
Фото до відгуку
Фото до відгуку
Фото до відгуку
Переваги:

Жодної

Недоліки:

Усі які тільки існують.

Я
28.01.2026

123

Я так зрозумів що чим більше купуєш тим менше акцій надають.Набрали на нормальну суму.А акції нормальні знижки взагалі пропали на сторінці.
Андрій
19.01.2026

погано

Чохол для телефону розпався за місяць. Матеріал якийсь дешевий, шви почали розходитися.
Олена
10.01.2026

Все чудово

Рекомендую, швико доставили
Переваги:

Швидко доставили

Ірина
02.01.2026

Кофта якісна

Замовила кофту, дійшла за 2 тижні. Сидить чудово, матеріал приємний на дотик. Не шкода грошей.
Петро
02.01.2026

Не рекомендую

Павербанк не працює. Включив у розетку, ніякої реакції.
Марія
01.01.2026

Норм

Шаль дуже мʼяка та тепла. Носю з собою скрізь, навіть в офіс. Спочатку трохи пахла хімією, після прання все пройшло.
Максим
20.12.2025

Долго Чекав

Чекав посилку більше 2х місяців. Коли нарешті прийшла - половина товару не того що замовляв.
Недоліки:

Якість так собі. За такі гроші та такі нерви

Сергій
18.12.2025

Не оправдало ожидань

Взяв електроніку - повербанк і кабелі. Повербанк працює але ємність явно менша ніж заявлена. Один кабель взагалі через тиждень перестав працювати. Розчарований, думав буде краще
Недоліки:

Погана якість електроніки на алі краще