Відгуки про Магазин Тему на 2 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 2 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Поліна
15.05.2026

Рекомендую 100

Замовляла вже дуже багато разів, все класне, завжди у терміни.
Юлія
14.05.2026

все супер

Ну я замовляла два рази , все супер, замовляла сонячні окуляри і дитячі іграшки то все якісне і відповідає фото і опису.
Володимир
12.05.2026

не рекомендю

Там сидять одні шахраї! Видалив і не користуюсь!
Василь
12.05.2026

Пві

Не так давно робив замовлення, доставка відносно швидка і безкоштовна, якість товару.... Якість товару китайська, а що ви хотіли?
Галина
11.05.2026

Не рекомендую

Замовляла пару разів весь товар не приходить! Гроші не повертають!
Іванна
10.05.2026

нормально

Нещодавно замовляла 2 піжамки, мені сподобалося, прийшло в терміни. Тканина звісно синтетика, але в описі вказано склад. Тому планую ще щось спробувати замовити. Головне читати відгуки
Polina
07.05.2026

Рекомендую 100

Замовляла вже дуже багато разів, все класне, завжди у терміни. Рекомендую 100
Діна
05.05.2026

Рекоменд

Замовляла речі для песика, все прийшло швидко, розмір підійшов
Микола
04.05.2026

Не прийшло

Заказ не прийшов, пройшло 2 місяці
Оксана
04.05.2026

норм

Товар, аналогічно як на Аліекспрес