Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 2 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.
Замовляла вже дуже багато разів, все класне, завжди у терміни.
Юлія
14.05.2026
все супер
Ну я замовляла два рази , все супер, замовляла сонячні окуляри і дитячі іграшки то все якісне і відповідає фото і опису.
Володимир
12.05.2026
не рекомендю
Там сидять одні шахраї! Видалив і не користуюсь!
Василь
12.05.2026
Пві
Не так давно робив замовлення, доставка відносно швидка і безкоштовна, якість товару.... Якість товару китайська, а що ви хотіли?
Галина
11.05.2026
Не рекомендую
Замовляла пару разів весь товар не приходить! Гроші не повертають!
Іванна
10.05.2026
нормально
Нещодавно замовляла 2 піжамки, мені сподобалося, прийшло в терміни. Тканина звісно синтетика, але в описі вказано склад. Тому планую ще щось спробувати замовити. Головне читати відгуки
Polina
07.05.2026
Рекомендую 100
Замовляла вже дуже багато разів, все класне, завжди у терміни. Рекомендую 100
Діна
05.05.2026
Рекоменд
Замовляла речі для песика, все прийшло швидко, розмір підійшов