Відгуки про Магазин Тему

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему . Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Zoriana
01.06.2026

подобається

Мені сайт подобається, за дві копійки замовила купу речей. Ціна-якість супер. А нашим людям як завжди не вгодиш. Зрозуміло, що за 300 грн річ не буде супер-вау
Oksana
27.05.2026

Задоволена

Задоволена,користуюсь , нічого не повертала, є чіткий опис кожного товару.Ціна=якості.
Юлія
26.05.2026

норм

Аналог Аллі Експрес) Товари китайські,але дешево і все приходить
Віта
26.05.2026

Рек

Неодноразово робила замовлення, товар приходить швидко на рахунок якослі ще немала скарг, а щоб не потрапити на лохотрон потрібно ретельно перевіряти, вони і самі присилають попередження щоб не реагували на сумнівні посилання від імені магазину так як вони нічого не будуть надсилати тим паче посилання для переходу будь куди варто ігнорувати як що ви в них невпевнені
Даша
25.05.2026

чудово

Замовляла там туфлі, прийшли за тиждень, якість чудова
Оксана
23.05.2026

низькі ціни

Та все нормально . Звичайно товар китайський .низькі ціни і відповідно низька якість товару. Деякі речі все ок а деякі розчарування приносять . Останнім часом підняли до 15 євро вартість мінімальна для замовлення. Якщо хочете купувати китайські речі то не надійтеся на хорошу якість . Все те ж саме що продають на аліекспрес на шейн на віш.одним словом того "чудо-товару" скрізь повно.
Анатолій
19.05.2026

...

Якась китайська пурга типу аліекспреса.
Vitachka
18.05.2026

+++

Товар як на Аліке. Шото добре, якісне, шото какашка. Но все приходить, доходить. Також є така фішка, що з одного заказа можно один раз повернути товар безкоштовно назад. Якщо щось повернули і ще щось захотіли з того же заказу повернуть, то вже за ваш рахунок. А так усе добре.
Дар'я Лящук
17.05.2026

Задоволена

В Нідерландах користуюся цим додатком, дуже подобається( краще ніж шейн або алі експрес,особисто для мене) але потрібно під кожним товаром читати відгуки!
Вікторія
16.05.2026

Не рекомендую.

Все як завжди..ідеї цікаві, якість жахлива. Зловила себе на думці, шо аби побачила ту сукеньку в "живу", то навіть за ті кошти й не взяла б.