Відгуки про Магазин Тему на 4 сторінці

Поділіться своїм досвідом покупок та оцініть Магазин Тему на 4 сторінці. Розкажіть про якість товару, швидкість доставки, роботу служби підтримки та процес повернення товарів. Ваш відгук допоможе іншим покупцям зробити правильний вибір.

Перейти в магазин

2.9
110 відгуків
1
34
2
16
3
13
4
24
5
23
Гість
13.04.2026

Неповага

Витратила 9 тисяч гривень, а якби ж то доставили швидше, вони доставляють повільніше. Невже немає поваги до покупця? Хтось замовляє дрібнички, і їм доставляють за тиждень, а тим, хто замовляє більше й дорожче, повільніше!!! Я в шоці
Тарас
13.04.2026

Пошкоджена упаковка

Замовлення дійшло, але упаковка пошкоджена. Товари всередині теж пошкоджені.
Ігор
10.04.2026

Так собі

Магазин так собі. Товари дешеві, но вибір невеликий на деякі категорії. Доставка довга. На алі краще
Тетяна
02.04.2026

Ножі практичні

Брали кухонні нержавіючі ножі. Гарно тримають гостроту, ручки зручні. Один ніж через два місяці почав іржавіти на краю, але в цілому якість гарна
Світлана
02.04.2026

Постійно замовляю

Заказываю тут часто. Кожного разу все відмінно
Григорій
01.04.2026

неробочий товар

Bluetooth динамік не включається. Батарея розряджена з коробки. На чат не відповідають.
Вероніка
29.03.2026

Мошенництво

Замовила – гроші взялі, товар не прийшов. На чат пишу – ніхто не слухає. Через місяць пообіцяли вернути гроші, але ніщо. Це не магазин, це развод
Петро
29.03.2026

Жахливий сервіс

Доставка затрималась на два місяці. На чат писав - ніякої відповіді три тижні. Потім товар прийшов пошкоджений
Наталія
27.03.2026

Найкращий магазин

Сервіс класний, швидко відповідають, гарна доставка, великий вибір
Оксана
23.03.2026

Лампочка бракована

LED лампочка світила два тижні, потім перегоріла. На гарантію - ніхто не відповідає. За такі гроші не варто. Обман